PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ !

Stal Jasień-Unia Żary Kunice

4-5

Bramki dla Stali: Krystian Abramczyk , Robert Piątkowski ,samobójcza bramka

Na inaugurację rozgrywek zmierzyliśmy się z Unią.W tym spotkaniu to my byliśmy drużyną lepiej grającą ,ale zabrakło nam ambicji.Wygrywając przewagą 2 bramek popełniamy błędy w obronie i oddajemy trzy punkty za darmo.

Sparta Mierków - Stal Jasień

2-2

Bramki dla Stali: Krystian Abramczyk

Bo złym początku sezonu przyszedł czas na bardzo ciężki mecz wyjazdowy w Mierkowie .Pierwsza połowa była widowiskiem jedno-stronnym. Sparta prowadziła 2-0 ,ale nasza drużyna zawsze walczy do końca i zdołała doprowadzić do remisu a nawet do wygranej.Ostatecznie remisujemy w Mierkowie.

Stal Jasień - Nysa Przewóz

5-4

Bramki dla Stali: Krystian Abramczyk ,Robert Piątkowski,Bartek Żurek,Rafał Rogalski

Po porażce i remisie przyszedł czas na zwycięstwo.Bo bardzo zaciętym i pełnym walki meczu nasza drużyna wygrywa z Nysą.Gra do końca opłaciła się i mamy pierwszy komplet punktów.

Sparta Grabik - Stal Jasień

1-5

Bramki dla Stali: Krystian Abramczyk ,Robert Piątkowski,Gracjan Komarnicki

Podbudowani ostatnim zwycięstwem pojechaliśmy do Grabika po kolejne 3 punkty.Wyjazd był udany.Zagraliśmy niesamowicie i deklasujemy Spartę.

Iskra Jabłoniec - Stal Jasień

0-4

Bramki dla Stali: Krystian Abramczyk,Bramki dla Stali: Robert Piątkowski

Wreszcie nadszedł czas na wyczekiwane przez wszystkich derby.Na trudnym terenie w Jabłońcu pokazaliśmy,który klub 'gra pierwsze skrzypce' w okolicy.Pod dwie bramki w połowach załatwiły sprawę i wygrywamy najważniejszy dla nas mecz!

Stal Jasień - Nysa Trzebiel

9-1

Bramki dla Stali: Krystian Abramczyk,Robert Piątkowski ,Krzysztof Romanow,Patryk Graczyk

Po małej paście zwycięstw do Jasienia przyjeżdża ostatnia drużyna ligi.Nic dziwnego,że ten mecz wyszedł nam zdumiewająco.Wysoki wynik,stu-procentowa deklasacja i brak większego zmęczenia..właśnie tak odczuliśmy te spotkanie.

Stal Jasień - Nysa Brody

4-1

Bramki dla Stali: Robert Piątkowski ,Rafał Rogalski

Pobudzeni zwycięstwami wyczekiwaliśmy na mecz z przed ostatnią ekipą tabeli.Oprócz małych braków  kadrowych nie sprzyjała nam pogoda.Intensywne opady śniegu i tak nam nie zaszkodziły..wygrywamy z Nysą a nawet z naturą.

Piast Lubanice -Stal Jasień

v.o 0-3

Na sam koniec rundy pojechaliśmy na ważny mecz do Lubanic. Co się później okazało w spotkaniu w barwach Piasta wystąpił nie uprawniony gracz i otrzymaliśmy walkowera na naszą korzyść.

Statystyki drużyny po zakończonym sezonie.

Najwięcej minut na boisku spędzili razem Robert Piątkowski (720min)i Gracjan Komarnicki (720min), trzecie miejsce zajął Rafał Rogalski(715min).

Najlepsi Strzelcy:

Najskuteczniejszym zawodnikiem w rundzie jesiennej został Krystian Abramczyk z 14 trafieniami i jednocześnie lideruje w tabeli króla strzelców sezonu.Drugie miejsce zajął Robert Piątkowski z 11 bramkami a czołówkę zamyka Rafał Rogalski z 4 bramkami

Krystian Abramczyk:

Robert Piątkowski :

Rafał Rogalski :

Najlepiej Asystujący:

W tej kategorii nie miał sobie Gracjan Komarnicki , który z 9 asystami wyprzedza Rafała Rogalskiego ( 5 asyst) i Marcina Chmielewskiego ( 4 asysty)

Punktacja Kanadyjska:

1.Krystian Abramczyk 14b+2a=16

2.Robert Piątkowski 11b+1a=12

3.Gracjan Komarnicki 1b+9a=10

Wyżej wymienione statystyki pozwoliły nam z 19 pkt zajmować 1 miejsce w tabeli na koniec rundy i jako lider czekamy na rozgrywki ,które zaczną się na wiosnę.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim za wspaniałą rundę i miejmy nadzieje tak samo dobrą następną!