Mks Stal Jasień - strona nieoficjalna

pon.

Stal Jasień - Czarni Jelenin
Ładowanie...

Kolejne podium w następnym turnieju!

• autor: staljasien, 2013-02-17 17:16

W sobotę (16.02.2013r) odbył się turniej juniorski.Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn. W meczu o pierwsze miejsce zmierzyli się Stal I Jasień oraz Iskra Jabłoniec. Chociaż faworytami byli ci pierwsi, to właśnie juniorzy z Jabłońca sięgnęli po laur zwycięstwa sprawiając tym samym wielką niespodziankę.

Od samego początku widać było przewagę i pewność siebie Sparty Mierków,Stali Jasień I i Iskry Jabłoniec. Pierwsza drużyna Stali grając u siebie pokazała jak jest silna i wychodząc z grupy byli faworytami do zwycięstwa.Nie tak łatwo było naszej drugiej ekipie.Chęć zwycięstwa i wola walki nie wystarczyły i ostatecznie Jasień II kończy turniej na 6 miejscu.W półfinale trafiliśmy na prawdopodobnie najmocniejszą drużynę całej rywalizacji Spartę Mierków,lecz dzięki dobrej grze i organizacji całego zespołu pokonaliśmy ich 2-1 i czekaliśmy na drugiego finalistę z meczu Iskry z Łużyczanką.Zaskakująco do finału trafiła Iskra Jabłoniec ,z którą w grupie zremisowaliśmy 0-0. Mecz finałowy był od samego początku bardzo ciekawym widowiskiem.Niczego w nim nie brakowało.Ostatecznie przegraliśmy w kontrowersyjnym stylu finał 2-1 a nasi koledzy zza miedzy mogli się cieszyć niespodziewanym zwycięstwem.

A oto w jakim składzie wystąpiły nasze zespoły:

STAL JASIEŃ I ( Patryk Stodolski, Rafał Rogalski, Gracjan Komarnicki, Marcin Gulej, Krystian Abramczyk, Patryk Graczyk, Konrad Wierciak, Bartosz Żurek.)

STAL JASIEŃ II (Piotr Żórawiński, Mateusz Kasowski, Emil Biernacki, Robert Piątkowski, Marcin Chmielewski, Krzysztof Romanow, Grzegorz Żurawiński, Bartosz Ćwik.)

Końcowa tabela turnieju:

1. Iskra Jabłoniec

2. Stal I Jasień

3. Łużyczanka Lipinki Łużyckie

4. Sparta Mierków

5. Błękitni Zabłocie

6. Stal II Jasień

7. Tupliczanka Tuplice

autor: ~Stal 2013-02-17 18:43:03

avatar Brawa dla kolegów z Jabłonica,choć pozostaje mały niesmak po tej ręce w ostatnich sekundach. Ale wiadomo emocje i wszyscy robią wszystko zeby wygrac. Dobry mecz finałowy rozegrany miedzy kolegami. Zobaczymy kto w lidze zwycieży...STAL!!!xD

autor: ~obiektywny 2013-02-17 18:50:43

avatar bardzo niewiarygodna relacja.kontrowersyjny wynik w Finale? pewnie chodzi o domniemane zagranie ręką,ale wcześniej nie został odgwizdany faul na zawodniku który upadł i w niego trafiła piłka ,która uderzyła go w klatkę piersiową i odbiło się słupka,pewnie kamery mają to uchwycone.dlaczego nie ma wzmianki o niesportowym zachowaniu bramkarza StaliI,w każdym meczu? o zdobytej bramce po czasie w spotkaniu ze Spartą? Mecz finałowy był najciekawszym w turnieju,decyzje sędziego były krzywdzące dla obu drużyn.
Taka relacja z turnieju to wynik frustracji Stali,bo po rozmowach z jej zawodnikami to najbardziej ich zabolała porażka z Iskrą,z innym Rywalem by ich tak nie bolało,o co ich wyjścia z grupy to również byli za Iskrą na II miejcu, wiec finał ze Spartą był niemożliwy.I taki to faworyt.

autor: ~Obiektywny2 2013-02-18 22:54:11

avatar Taki to faworyt ,że z nim od ''x'' czasów w lidze nie potraficie wygrać. A co do ręki to ona była i powinien być karny , każdy to widział..ale nie ma co wracać.Czekamy na ligę. :)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Budowlani GozdnicaStal Jasień
Budowlani Gozdnica 3:2 Stal Jasień
, 17:00:00

oceny zawodników »

Hamar Górzyn - Zorza Brzeźnica
Stal Jasień - Budowlani Gozdnica
Nysa Przewóz - Garbarnia Leszno Górne

Hamar Górzyn 1:4 Budowlani Gozdnica
Zorza Brzeźnica 2:5 Nysa Przewóz
Stal Jasień 3:0 Garbarnia Leszno Górne

Wybieramy najlepszego, najbardziej cenionego piłkarza jesieni

Który z nowych zawodników najbardziej wzmocni naszą drużynę?